Jacht żaglowy Delphia 33MC

Rezerwuj

Dane techniczne – Delphia 33 MC

Rok produkcji: 2014
Długość całkowita: 9.95
Szerokość: 3.47 m
Zanurzenie min/max: 0,46 / 1,7
Liczba koi: 10
Max liczba miejsc: 10
Liczba kabin: 3
Wysokość w kabinie: 1.9 m
Zbiornik(i) na wodę: 130 l
Wysokość masztu: 11.5 m
Powierzchnia żagli: 47.0 m2
Grot / fok: 23.15 / 23.75
Silnik stacjonarny: 16 KM

Opis jachtu – Delphia 33 MC

Nowość sezonu 2014! Delphia 33.3 MC jest to komfortowy rodzinny jacht o najwyższym standardzie wykonania. We wnętrzy znajdziemy wygodne kanapy oraz stolik nawigacyjny, dużą łazienkę oraz przestrzenny kambuz. Jacht posiada także ogrzewanie, lodówkę, elektryczne kabestany, radio, ciepłą wodę, oraz WC morskie ze zbiornikiem na fekalia. Manewrowanie ułatwi nam echosonda oraz ster strumieniowy.

Wyposażenie standardowe

  • Lodówka
  • Ogrzewanie
  • Ster strumieniowy
  • Ciepła woda
  • Gniazdko 220/12V
  • Echosonda
  • Radio CD
  • Sterowanie: koło sterowe

Wyposażenie ponadstandardowe

Kompas, prostownik + przedłużacz, stolik w kokpicie.

Żagle : fok z rolerem (sztywny sztag), grot pełnolistwowy na pełzaczach, pokrowiec bomowy, Lazy Jack, rama do opuszczania masztu, tent na bom.

Kambuz: zlew, kuchenka 2-palnikowa, butla z gazem (3kg), zastawa, sztućce, garnki (bez patelni), czajnik, deska do krojenia, durszlak, środki ratunkowe, zestaw narzędziowy, siatka na relingi (na życzenie), instalacja elektryczna i wodna, kompleksowe ubezpieczenie.

Kalendarz czarterów

DELPHIA 33 MC to czarterowy jacht rodzinny o najwyższym standardzie wykonania. Jednostka została zaprojektowana specjalnie z myślą o żeglowaniu na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Skrót "CM" w nazwie oznacza "Masurian Concept" czyli "Pomysł na Mazury". Renomowana stocznia Delphia Yachts  projektując jednostkę wzięła pod uwagę postulaty firm czarterowych, które przecież najlepiej znają oczekiwania swych klientów. Dzięki temu mimo stosunkowo małych gabarytów (długość całkowita 10 metrów) Delphia 33 CM zapewnia załodze  maksymalny komfort i bezpieczeństwo. 
 
Pokład
Na pokładzie zwraca uwagę obszerny kokpit z kolumną koła sterowego. Po obydwu burtach umieszczone są siedziska dla 3 osób. Kolejne trzy znajdują się na rufie. Tak więc cała załoga mieści się w kokpicie. Jacht wyposażony jest w solidne kosze dziobowy i rufowy oraz sztormreling. Na rufie zamocowana jest drabinka kąpielowa. Knagi cumownicze, winda fałowa i rama do opuszczania masztu uzupełniają wyposażenie pokładu.
 
Wnętrze
Przejście z kokpitu do wnętrza jachtu prowadzi przez szeroką zejściówkę. Jacht jest dobrze doświetlony dzięki lukom i okienkom oraz dobrze dobranemu kolorowi wykładziny. W mesie centralne miejsce zajmuje rozkładany stół. Dwie zamykane kabiny dwuosobowe znajdują się na rufie, a jedna na dziobie. Przejście do kabiny dziobowej prowadzi przez dwuskrzydłowe drzwi, dzięki czemu można przejść na dziób  z każdej strony stołu w mesie. Bardzo ułatwia to komunikację w jachcie, szczególnie przy licznej załodze. W mesie po obydwu burtach znajdują się także kanapki, które po rozłożeniu mogą służyć jako kolejne koje dwuosobowe. Łącznie więc Delphia 33 MC ma aż 10 miejsc noclegowych, a wszystkie koje są pełnowymiarowe.
Przy zejściówce znajduje się kambuz (kuchnia) z kuchenką dwupalnikową, zlewem, lodówką i mnóstwem szafek i schowków. Wprawny kuk (kucharz) jest w tym królestwie stworzyć istne cuda kulinarnej sztuki!
Na lewej burcie umieszczona jest kabina WC (ciepła i zimna woda). Jacht jest także wyposażony w wydajne ogrzewanie.
 
Własności nautyczne
Duża powierzchnia ożaglowania (47 metrów) oznacza, że jacht jest szybki. Grot pełnolistwowy na pełzaczach, to duże możliwości regulacji i optymalne wykorzystanie siły aerodynamicznej. Delphia 33 MC jest dobrze zrównoważona żaglowo, dobrze słucha steru.  Sam sternik ma ze swojego stanowiska niczym  nie zasłoniętą widoczność, czy to w pozycji stojącej, czy siedzącej. Cumowanie w marinie ułatwia stacjonarny silnik Diesla o mocy 16 KM i ster strumieniowy.

 

Podsumowanie
Delphia 33 CM, to nowoczesny i wygodny jacht żaglowy z wyższej półki. Harmonijnie łączy komfort załogi i bezpieczeństwo żeglugi. Łódź otrzymała bardzo pochlebne opinie w Polsce i zagranicą, m. in. żeglarskiego portalu Cruising World (USA).
Rodzinny rejs na pokładzie tego jachtu z pewnością będzie niezapomnianą przygodą.
Zapraszamy na nasz pokład!
 
 
 
Dodaj opinie

Twoja opinia

Sailor oferuje czarter jachtów na Mazurach, czartery zagraniczne i rejsy zorganizowane.
Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w żeglarstwie.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności  i Polityce cookies firmy Wojciech Gil Czartery Jachtów " Sailor"